Právnickej stěr Kotě!

5. července 2012 v 21:52 | BiGá |  MY STORY
Co je to právnickej stěr??>>
Kámoška mě dost naštvala. Už je to dýl, ale stejně se to pořád opakuje. Byli jsme s kámoškama na zábavě a Ta kámoška nám řekla že má nějakýho kluka. Jmenuje se dominik a že by měl asi dojed. Samozdřejmě jsme ji to přáli. Když jsme tam tak tančili a pili Ta kámoška (myslím že to hrála) byla za chvilu opilá a válela se tam po vech klukách. Jeden se mi taky líbíl a když jsme spolu konečně tančili tak Ta kámoška přiběhla a odvedla si ho někam do rohu. Co se stalo?

Stalo se to že se s nim začala líbat. A tak to bylo skoro se všema klukama. Byla jsem na ni (a jsem) naštvaná. Přecejenom se ta kámoška pěkně osvědčila že?!..Když jsem tak stála a koukala se na ně dva, napadlo mě ,,počkat!Ona má kluka ne?,, Když jsem to řekla ostatním kámoškám tak Ona za náma zachvili doběhla a říkala nám seznam kluků se kterýma ten večer byla a jasnej popis toho jak líbají. když druhá kámoška tančila s klukem tak ona zase přiběhla a zase udělala to samí. Už jsme se naštvali!


Přišli jsme za ni Která byla zrovna v náručí kluka a zeptali se : ..A ten tvuj Dominik přijede? ..
Kluk ji pustil a řekl ji že říkala že přece nemá kluka. Kámoška byla ,,smutná,, teda jen na chvilku dokud si nenašla dalšího. Když se kapela která hrála rozhodla vyzvat někoho na podium s nápadem na písničku hned mi bliku že bych tam mohla já.
Šla jsem tam? Jo jasně že jo proč ne. Do mikrofonu jsem řekla název písničky a samozdřejmě pro tu kámošku která je konečně už měsíc štastná se svým klukem! ..Tyjo ta byla naštvaná žádný kluk už se ji nedotkl nebo spíše si s ní už nic nezačal. Ovšem celí večer jsem byla spokojená a kámošky taky. TOMU se říká PRÁVNICKEJ STĚR KOTĚ! ...jak jsem poznal vaši matku :D!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skyfi skyfi | Web | 5. července 2012 v 23:56 | Reagovat

Wow,tak tohle je suprovej stěr!! :DD Bych chtěla vidět její výraz.

2 nemám nemám | 19. ledna 2013 v 14:08 | Reagovat

tohle není žádnej pravnickej stěr... pravnickej str znamená že to máš čím podložit nebo dokázat... tohle je jen pomsta... :)

3 Nicol Nicol | 11. června 2013 v 15:51 | Reagovat

Toto naní Právnickej stěr !! Toto je úplne od věci ! Seš totálne mimo ! Toto je len odplata, nebo pomsta ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama