Sovinsko-zdolala jsem vrchol

16. července 2012 v 12:07 | BiGá |  MY STORY
Jak jsem psala v článku kam jedu na dovolenou, tady je to jak to všechno vlastně dopadlo a nějaké fotky. Vyjeli jsme ráno z našeho domu asi v devět hodin. Měli jsme cestu k benzínce kde na nás čekal strejda se sestřenkou Larou. Vyrazili jsme od benzínky a jeli jsme přes Vídeň. Vídeň je užasné město. Habsburkové mě moc nebaví ale stejně ty památky a celé město samoosobě je užasné. Když jsme byli ve slovinsku po 8 hodinové cestě autem, jeli jsme do Kempu.Kemp byl užasný. Představte si velké jezero s křišťálovou vodou, kde se podíváš pod sebe a vidíš 15 metrů pod sebou. Nad jezerem veliké Hory plné vodopádů a stromů. Ta voda měla nanejvíc tak 20 stupňů a vážn to že se podíváte pod sebe a vidíte tolik metrů s rybama bylo někdy napoblití. Postavili jsme stan a hráli deskovou hru kterou vymyslel můj taťka před 10 lety když jsme jeli do Zalakároše. Ta hra se jmenuje Cesta do Zalakároše ale taťka ji nechce vydat. Myslím že je to chyba, všichni si to myslí protože ji hrajete tak 4 hodiny, nasmějete se u toho máte tam příhody ze života jako třeba když už jste u letiště což už je dooost daleko od startu a pár hodu kostkou vás dělí od konce šlápnete na políčko z 5 políček u letiště a tam je napsáno: Spletl sis dveře od Wc a nastoupil si na letadlo které jede na bágrák . Takže Bágrák je u nás v Kroměříži a to naštve takže jdeš uuuplně někam na konec..paráda že? .. Když jsme to dohráli šli jsme spát. Druhý den jsme vyrazili v 10 hodin ráno na horu jmenem Šija. Ta hora má něco kolem 1 600 metrů ale pokračuje ještě nahoru a tam už to je nějakých 3-4 km. A kam jsme došli? Uplně nahoru! No jo. Šli jsme cestou která byla docela kolmá, všude kameny na kterých vždycky uklouzla noha nebo tak.. docela adrenalin. !! Když jsme šli na ten vrchol viděli jsme kříž, na který sis mohl zazvonit a něco si přát.
Byl nádherný však vidíte na fotce. Na fotce na pravo je ten vrchol Tam jsme došli a byla tam propast bez nějakého plotku nebo tak, takže se mi brutalně zamotala hlava a musela jsem si sednout.Fííha!
O trochu víš tam byly horské kozy. Jedna byla uplně přítulná a já se s ni prostě musela vyfotit. Mazlila jsem se s ní a ona se tulila. Vypadám jak nadšený horolezec co? RozpačitýZ poloviny cesty mám fotku se sestrou výšlap se nám líbil bylo to to nejlepší!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 17. července 2012 v 19:59 | Reagovat

jéé tam jses musela mít fajn ta fotka s kozou je naprosto boží:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama