Srpen 2012

Mise splněna!:)

25. srpna 2012 v 11:45 | BiGá |  MY STORY
Mise SPLNĚNA ! Jo! A teď o co tedy jde. V Pátek,poslední den dovolené v Třeboni se svojí rodinou, mamkou a taťkou a taky s Betty ,jsme rodiče přemluvily,aby jsme jeli na koně. Takže to klaplo ale jela jsem jenom já,Betty a mamka. Taťka se strejdou a s manželkou strejdy (no je to známý) jeli na kola..jako vždy. Asi taťku nezajímá, že se hrozně bojím a že jsem chtěla aby viděl jak mi to jde. no co..

50 a stále poprvé v mém životě

16. srpna 2012 v 10:11 | BiGá |  MY STORY
Určitě znáte film 50krát a stále poprvé, film se mi hrozně líbí a docela popisuje i můj život, teda jenom ten název. Nemám poškozenou paměť nebo tak,ale stále zažívám to stejný. Potkám kluka, ten mi ublíží..já si řeknu že fakt na ně už kašlu. Pak přijde další a udělá to samé. Vždycky je to tak že , toho kluka potkám a zapomenu na všechno co mi ostatní udělali a já si připadám zase dobře, ten kluk mi pak ublíží a já jsem zase tam kde jsem byla. Říká se,že na světě je 7miliard lidí a mezi němi je kluk který je pro mě jako stvořený..ale to si do ______ myslejí že se chystám procestovat celej svět a potkat všech 7miliard lidí nebo co? :D
Jo je to všechno na nic. Vždycky si řeknu, že nedovolím aby mi zase ublížili ale oni mě prostě nějak okouzlijou a pak mi zase ublíží..ale jak?? Jak to dělají? -No jo nesnáším černou magii fakt, v tom jsou kluci nejlepší. Nejdřív si tě nalákají a pak tě prostě odkopnou a jdou na další . Takže aby jste si nemysleli, že přeháním kvuli jednomu stvoření jménem Kluk tak tady je čílo kolikrát se mi to stalo.. 8 ..tadáá. :D
fakt už nebudu tak blbá ale černá magie ( :D:D:D ) je prostě silná :D :/
tak ahoj Blogaři!

Vlasy O:)

16. srpna 2012 v 9:59 | BiGá |  MY STORY
Tak sem přidávám fotky jak vypadám O:). No mě se to líbí. Chtěla jsem být bruneta. Měla jsem blonďaté vlasy, ale neobarvila jsem se jenom protože teď černá/hnědá letí. To ne. Prostě chci být bruneta a změna je život O:) .
Tak tady

Black

15. srpna 2012 v 13:57 | BiGá |  THEME OF THE WEEK
Ahoj, omlouvám se že jsem tady nebyla, ale byla jsem na dovolené, pak nemocná, mažoretky..Trenink máme často protože jsme postoupily do Mistroství České republiky (jo právě teď si čtete článek který napsala Mistryně Slezského a Olomouckého kraje, A vícemistryně Čr) . Nedávno jsem si změnila barvu vlasů . Jo u kamarádky. Řekli jsme si že by to chtělo změnu a šli jsme do obchodu koupit si barvy. Ona si koupila červeno hnědou a já ..černou. Takže teď mám čenou hlavu. No není to tak černý spíš je to hnědo hoodně černá :D:) . Ale jsem ráda a teď z pouhých 14 mi lidi typujou 17 . To mi nepřijde že mám jinou hlavu , že bych hned měla 17. V Listopadu budu slavit teprve 15! Sweet 15 O:) . Což znamená , že se brzo budu fotit na občanku. Vždycky když jdu třeba na pas, tak si před zrcadlem řeknu že udělám toto a vlasy tak. Pak tam přijdu a nahodím svůj naplánovaný výraz a oni na mě spustí že : vlasy do zadu , usměv se zubama (kterej neumím:D) , podívej se sem a sem... No prostě hruza , na konci vždycky vypadám jako Elfí žena:D..:/ No já jsem nemocná takže, jdu spát asi mi brzo exploduje hlava nebo já nevím. už mám nápad na článek tak se mějte Blogaři!:)