Mise splněna!:)

25. srpna 2012 v 11:45 | BiGá |  MY STORY
Mise SPLNĚNA ! Jo! A teď o co tedy jde. V Pátek,poslední den dovolené v Třeboni se svojí rodinou, mamkou a taťkou a taky s Betty ,jsme rodiče přemluvily,aby jsme jeli na koně. Takže to klaplo ale jela jsem jenom já,Betty a mamka. Taťka se strejdou a s manželkou strejdy (no je to známý) jeli na kola..jako vždy. Asi taťku nezajímá, že se hrozně bojím a že jsem chtěla aby viděl jak mi to jde. no co..

Takže jsme jeli jenom my tři na koně do stájí Štětice. Jelo se tam dvě hodiny, celou dobu jsme poslouchali písničky a zpívali si. Já jsem se trochu bála, protože jsem spadla a to dost blbě ale nic sem neříkala snažila jsem se být v pohodě, protože Betty se taky trochu bála. Když jsme tam dojeli, přezuli jsme se do tenisek ( :D ) a šli. Viděla jsem tam nějakého kluka jak tam stál a chystal nám koně. Pak nám nějaká paní řekla ať si vybereme s Betty koně, kterýho chceme s anglickým sedlem. Já si vybrala koně s dlouhou hřívou ..no hafling :). Stáj má hlavně haflingy, protože jsou vhodní po děti na táboře. Můj kůň se jmenoval Grant, Betty si vybrala Krystala a moje mamka dostala Kavalíra,ale mě se to pletlo takže jsem říkala Kaviár :D.
Na projížďku jsme měli hodinu,ale mohli jsme mít dvě.Ale z duvodu který tady nechci rozepisovat jsme mohli jenom hodinu. Ten kluk, Tomáš jel s náma. Byla s nim sranda, je vtipnej :Dfakt. Měl hlášky, že to ani není možný. Párkrát jsme si zaklusali, cválali jsme :Di trysk mi šel. splašil se mi do trisku.Ale pohoda!Já sem dobrá! Už se nebojím prostě. kooneeec! jo !jo ! jo:D!!.))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 29. srpna 2012 v 23:04 | Reagovat

to je super že jse nebojíš já koně miluju :))

2 Briace♥ Briace♥ | Web | 10. září 2012 v 18:46 | Reagovat

Na koních jezdím a nebála jsem se ani poprvé, je to zvláštní, padám jen při voltiži, ale je to super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama