Září 2012

Radek Brzobohatý- Můj praděda z filmu

16. září 2012 v 11:45 | BiGá |  THEME OF THE WEEK
Už určitě víte že umřel známý herec Radek Brzo Bohatý. Bylo mu 79 let. Zemřel Den před narozeninami,takže by se dožil 80 let. Proč mám tak Radka ráda? Nejenom ,že jsem ho měla ráda jako herce hlavně v roli učitele ve Sněženkách a machrách nebo ve filmu ,Všichni dobří rodáci, kde hrál Františka Slimáčka. Film všichni dobří rodáci jsou podle skutečné události a František Slimáček opravdu žil..žil a byl to můj praděda :) . Vojta Jasný (režiser filmu) volal Radkovi Brzobohatýmu , že s nim chce natočit film ale že to utrpení ještě nemá v obličeji jako můj praděda. Pradědeček měl opravdu tvrdý život.Ani já sama si to nedokážu představit:/. Jednou ,to nám říkal Radek, když seděli s praddečkem u nás v Kelči na statku..otevřeli si velké dveře a přišel nějaký člověk,pán, dědeček ho pozdravil popřál krásný den.. Radek se ho ptal kdo to byl? A děděček mu odpověděl že : to byl ten co mě udal .. Proč si ho zdravil ? Zeptal se Radek..,,vždyt kvuli němu si prožil nejhorší léta života,,! A dědeček mu odpověděl.. ,,Víš Radošu, žiť s Nenávťou se nedá,,
A od té doby pěstujeme dýně ..
Trochu humoru:D:D..Ne žádný dýně nepěstujeme. Radek byl pro mě něco jako děda z filmu.Měl uplně stejné rysy jako můj praděda. Je mi líto že zemřel.:(RIP.


11.září náhoda? NEMYSLÍM SI

12. září 2012 v 21:57 | BiGá |  MY STORY
Přesně 11 let od tragedie v Ney Yorku . Myslím si že není co dodat jenom prostě to že je to nepochopitelný a je to od toho kdo to zavinil hnusný! ;) Pár faktů proč 11 zíří 2001
-New York City má 11 písmen.
-Afghanistan má 11 písmen.
-Ramsin Yuseb (terorista, který už roku 1993 hrozil zničením "dvojčat"
WTC)má 11 písmen
-George W Bush má rovněž 11 písmen.
Mohla by to být dobrá náhoda. Ale bude to ještě lepší:
1. New York je jedenáctý stát USA
2. první letadlo, které vlétlo do dvojčat, mělo číslo letu 11
3. v tomto letu bylo 92 pasažérů. 9+2=11
4. Let číslo 77, druhé letadlo, které vlétlo do dvojčat, měl 65 pasažérů 6+5=11
5. tragédie se stala 11 září. Neboli jak se nyní označuje 9/11 9+1+1=11
6. toto datum odpovídá telefonímu číslu amerických záchranných jednotek 911.
Opět 9+1+1=11 to nebude náhoda.?!
Čti dál a více přemýšlej:
7. v letadlech bylo dohromady 254 obětí. 2+5+4=11
8. 11. září je 254 den v kalendáři. opět 2+5+4=11
9. bombový atentát v Madridu se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11
10. tato tragédie se stala přesně 911 dní po atentátu na dvojčata WTC a zase
911, zase 9/11, zase 9+1+1=11

Nejoblíbenější člověk pro mě..Marilyn Monroe

1. září 2012 v 23:30 | BiGá |  MY STORY
Nevím proč, nevím ani kdy se mi začala líbit Marilyn Monroe. Někdy se cítím jako ona. Opuštěná a přitom plná naděje. Marilyn Monroe zemřela na předávkování drogama už před 50 lety. Když se narodila hned šla do dětského domova, vzali si ji když byla mlá holčička , pak ji zase dali do dětského domova kde si ji našla její pravá matka která ji ale potom zase opustila .. Marilyn Monroe nepotkala nikdy svého otce ale jednou si jako malá holka představila že její otec je jeden herec terý ted ani nevím jak se vlastně jmenuje. Když MM byla už známá její ,otec, s ní chtěl mít poměr ale MM ho stále měla jenom jako otce takže se nic nestalo. Když měla práci kde natírala trup letadel všimnul si ji jeden fotograf a začal ji fotit v pracovní kombinéze. MM fotografové milovali, protože byla schopná všem vyhovět. Později začala hrát ve filmech jako třeba Páni mají radši blondýnky, nebo Někdo to rád horké. Marilyn Monroe byla vždy bruneta,ale když ji fotograf požádal aby se obarvila na blonďatou hned do toho šla a tehdy začali ,frčet, blondýnky. Vážně ji mám ráda, už jenom proto jaká byla. Nikdo nepozná její příběh, proč brala drogy..začala je brát po smrti ,otce, . Sometimes I feel like Marilyn Monroe..:)
Určitě si pusťte písničku Nicki minaj- Marilyn Monroe :) . Marilyn Monroe řekla ženám v domácnosti ať odhodí zástěru a jdou ven.. ať dělají to co chtějí ony ne manželové.. V té době to bylo něco tohle říct.
A teď pár zajímavostí >>

Když natáčela film Muži mají raději blondýnky, musel jí její maskér Allan "Whitey" Snyder slíbit, že ji upraví i po smrti. Slíbil a vtipkoval, že mu ale Marilyn musí dodat tělo ještě teplé. Po dokončení filmu mu darovala zlatou sponu na bankovky s věnováním "Whitey, miláčku, dokud jsem ještě teplá. Marilyn", aby Whitey na svůj slib nezapomněl - splnil jej 8. 8. 1962.

Ačkoliv hradila veškerou zdravotní péči a pobyty v ústavech své matky, nenavštěvovala ji a po celý život o ní hovořila jako o "té paní s červenými vlasy". Matka Marilyn Gladys Baker zemřela 11.března 1984 na Floridě v požehnaném věku 84 let.

Marilyn hrála a dokončila 29 filmů.

Roku 1947 byla zvolena za stát Kalifornie miss artyčoků

Roku 1999 zvolena magazínem People "Nejvíc sexy ženou 20.století"

Roku 1995 zvolena magazínem Empire "Nejvíc sexy herečkou všech dob"