Nejoblíbenější člověk pro mě..Marilyn Monroe

1. září 2012 v 23:30 | BiGá |  MY STORY
Nevím proč, nevím ani kdy se mi začala líbit Marilyn Monroe. Někdy se cítím jako ona. Opuštěná a přitom plná naděje. Marilyn Monroe zemřela na předávkování drogama už před 50 lety. Když se narodila hned šla do dětského domova, vzali si ji když byla mlá holčička , pak ji zase dali do dětského domova kde si ji našla její pravá matka která ji ale potom zase opustila .. Marilyn Monroe nepotkala nikdy svého otce ale jednou si jako malá holka představila že její otec je jeden herec terý ted ani nevím jak se vlastně jmenuje. Když MM byla už známá její ,otec, s ní chtěl mít poměr ale MM ho stále měla jenom jako otce takže se nic nestalo. Když měla práci kde natírala trup letadel všimnul si ji jeden fotograf a začal ji fotit v pracovní kombinéze. MM fotografové milovali, protože byla schopná všem vyhovět. Později začala hrát ve filmech jako třeba Páni mají radši blondýnky, nebo Někdo to rád horké. Marilyn Monroe byla vždy bruneta,ale když ji fotograf požádal aby se obarvila na blonďatou hned do toho šla a tehdy začali ,frčet, blondýnky. Vážně ji mám ráda, už jenom proto jaká byla. Nikdo nepozná její příběh, proč brala drogy..začala je brát po smrti ,otce, . Sometimes I feel like Marilyn Monroe..:)
Určitě si pusťte písničku Nicki minaj- Marilyn Monroe :) . Marilyn Monroe řekla ženám v domácnosti ať odhodí zástěru a jdou ven.. ať dělají to co chtějí ony ne manželové.. V té době to bylo něco tohle říct.
A teď pár zajímavostí >>

Když natáčela film Muži mají raději blondýnky, musel jí její maskér Allan "Whitey" Snyder slíbit, že ji upraví i po smrti. Slíbil a vtipkoval, že mu ale Marilyn musí dodat tělo ještě teplé. Po dokončení filmu mu darovala zlatou sponu na bankovky s věnováním "Whitey, miláčku, dokud jsem ještě teplá. Marilyn", aby Whitey na svůj slib nezapomněl - splnil jej 8. 8. 1962.

Ačkoliv hradila veškerou zdravotní péči a pobyty v ústavech své matky, nenavštěvovala ji a po celý život o ní hovořila jako o "té paní s červenými vlasy". Matka Marilyn Gladys Baker zemřela 11.března 1984 na Floridě v požehnaném věku 84 let.

Marilyn hrála a dokončila 29 filmů.

Roku 1947 byla zvolena za stát Kalifornie miss artyčoků

Roku 1999 zvolena magazínem People "Nejvíc sexy ženou 20.století"

Roku 1995 zvolena magazínem Empire "Nejvíc sexy herečkou všech dob"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 9. září 2012 v 17:06 | Reagovat

http://lucy0077.blog.cz/1209/pozor-dulezite-upozorneni

2 TomkoE TomkoE | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 14:26 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama