MY STORY

11.září náhoda? NEMYSLÍM SI

12. září 2012 v 21:57 | BiGá
Přesně 11 let od tragedie v Ney Yorku . Myslím si že není co dodat jenom prostě to že je to nepochopitelný a je to od toho kdo to zavinil hnusný! ;) Pár faktů proč 11 zíří 2001
-New York City má 11 písmen.
-Afghanistan má 11 písmen.
-Ramsin Yuseb (terorista, který už roku 1993 hrozil zničením "dvojčat"
WTC)má 11 písmen
-George W Bush má rovněž 11 písmen.
Mohla by to být dobrá náhoda. Ale bude to ještě lepší:
1. New York je jedenáctý stát USA
2. první letadlo, které vlétlo do dvojčat, mělo číslo letu 11
3. v tomto letu bylo 92 pasažérů. 9+2=11
4. Let číslo 77, druhé letadlo, které vlétlo do dvojčat, měl 65 pasažérů 6+5=11
5. tragédie se stala 11 září. Neboli jak se nyní označuje 9/11 9+1+1=11
6. toto datum odpovídá telefonímu číslu amerických záchranných jednotek 911.
Opět 9+1+1=11 to nebude náhoda.?!
Čti dál a více přemýšlej:
7. v letadlech bylo dohromady 254 obětí. 2+5+4=11
8. 11. září je 254 den v kalendáři. opět 2+5+4=11
9. bombový atentát v Madridu se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11
10. tato tragédie se stala přesně 911 dní po atentátu na dvojčata WTC a zase
911, zase 9/11, zase 9+1+1=11

Nejoblíbenější člověk pro mě..Marilyn Monroe

1. září 2012 v 23:30 | BiGá
Nevím proč, nevím ani kdy se mi začala líbit Marilyn Monroe. Někdy se cítím jako ona. Opuštěná a přitom plná naděje. Marilyn Monroe zemřela na předávkování drogama už před 50 lety. Když se narodila hned šla do dětského domova, vzali si ji když byla mlá holčička , pak ji zase dali do dětského domova kde si ji našla její pravá matka která ji ale potom zase opustila .. Marilyn Monroe nepotkala nikdy svého otce ale jednou si jako malá holka představila že její otec je jeden herec terý ted ani nevím jak se vlastně jmenuje. Když MM byla už známá její ,otec, s ní chtěl mít poměr ale MM ho stále měla jenom jako otce takže se nic nestalo. Když měla práci kde natírala trup letadel všimnul si ji jeden fotograf a začal ji fotit v pracovní kombinéze. MM fotografové milovali, protože byla schopná všem vyhovět. Později začala hrát ve filmech jako třeba Páni mají radši blondýnky, nebo Někdo to rád horké. Marilyn Monroe byla vždy bruneta,ale když ji fotograf požádal aby se obarvila na blonďatou hned do toho šla a tehdy začali ,frčet, blondýnky. Vážně ji mám ráda, už jenom proto jaká byla. Nikdo nepozná její příběh, proč brala drogy..začala je brát po smrti ,otce, . Sometimes I feel like Marilyn Monroe..:)
Určitě si pusťte písničku Nicki minaj- Marilyn Monroe :) . Marilyn Monroe řekla ženám v domácnosti ať odhodí zástěru a jdou ven.. ať dělají to co chtějí ony ne manželové.. V té době to bylo něco tohle říct.
A teď pár zajímavostí >>

Když natáčela film Muži mají raději blondýnky, musel jí její maskér Allan "Whitey" Snyder slíbit, že ji upraví i po smrti. Slíbil a vtipkoval, že mu ale Marilyn musí dodat tělo ještě teplé. Po dokončení filmu mu darovala zlatou sponu na bankovky s věnováním "Whitey, miláčku, dokud jsem ještě teplá. Marilyn", aby Whitey na svůj slib nezapomněl - splnil jej 8. 8. 1962.

Ačkoliv hradila veškerou zdravotní péči a pobyty v ústavech své matky, nenavštěvovala ji a po celý život o ní hovořila jako o "té paní s červenými vlasy". Matka Marilyn Gladys Baker zemřela 11.března 1984 na Floridě v požehnaném věku 84 let.

Marilyn hrála a dokončila 29 filmů.

Roku 1947 byla zvolena za stát Kalifornie miss artyčoků

Roku 1999 zvolena magazínem People "Nejvíc sexy ženou 20.století"

Roku 1995 zvolena magazínem Empire "Nejvíc sexy herečkou všech dob"

Mise splněna!:)

25. srpna 2012 v 11:45 | BiGá
Mise SPLNĚNA ! Jo! A teď o co tedy jde. V Pátek,poslední den dovolené v Třeboni se svojí rodinou, mamkou a taťkou a taky s Betty ,jsme rodiče přemluvily,aby jsme jeli na koně. Takže to klaplo ale jela jsem jenom já,Betty a mamka. Taťka se strejdou a s manželkou strejdy (no je to známý) jeli na kola..jako vždy. Asi taťku nezajímá, že se hrozně bojím a že jsem chtěla aby viděl jak mi to jde. no co..

50 a stále poprvé v mém životě

16. srpna 2012 v 10:11 | BiGá
Určitě znáte film 50krát a stále poprvé, film se mi hrozně líbí a docela popisuje i můj život, teda jenom ten název. Nemám poškozenou paměť nebo tak,ale stále zažívám to stejný. Potkám kluka, ten mi ublíží..já si řeknu že fakt na ně už kašlu. Pak přijde další a udělá to samé. Vždycky je to tak že , toho kluka potkám a zapomenu na všechno co mi ostatní udělali a já si připadám zase dobře, ten kluk mi pak ublíží a já jsem zase tam kde jsem byla. Říká se,že na světě je 7miliard lidí a mezi němi je kluk který je pro mě jako stvořený..ale to si do ______ myslejí že se chystám procestovat celej svět a potkat všech 7miliard lidí nebo co? :D
Jo je to všechno na nic. Vždycky si řeknu, že nedovolím aby mi zase ublížili ale oni mě prostě nějak okouzlijou a pak mi zase ublíží..ale jak?? Jak to dělají? -No jo nesnáším černou magii fakt, v tom jsou kluci nejlepší. Nejdřív si tě nalákají a pak tě prostě odkopnou a jdou na další . Takže aby jste si nemysleli, že přeháním kvuli jednomu stvoření jménem Kluk tak tady je čílo kolikrát se mi to stalo.. 8 ..tadáá. :D
fakt už nebudu tak blbá ale černá magie ( :D:D:D ) je prostě silná :D :/
tak ahoj Blogaři!

Vlasy O:)

16. srpna 2012 v 9:59 | BiGá
Tak sem přidávám fotky jak vypadám O:). No mě se to líbí. Chtěla jsem být bruneta. Měla jsem blonďaté vlasy, ale neobarvila jsem se jenom protože teď černá/hnědá letí. To ne. Prostě chci být bruneta a změna je život O:) .
Tak tady

Nachos!

19. července 2012 v 14:51 | BiGá
Á mamka přijela z nákupu a co mi dovezla? Nachos. Miluju nachos, miluju mexickou kuchyni. No já miluju všechny kuchyně. Ale teda moc nemusím Českou ..:Pa to jsem češka. Moc mě neláká České jídlo je to hrozně tak..prostě jenom z toho jídla vidíte jak je těžký!Knedlo vepřo zelo..není to špatný ale že bych to nějak milovala?Tatarák to jo ten miluju ale ten není Český že. Jsem Gurmán. Miluju Japonskou kuchyni, Italskou, Mexickou, Francouzskou ..! Miluju Sushi, šneky ( i když se to zdá nechutné tak je to jenom libové maso..) mušle! Áá áno mušle. Jak jsem říkala prostě miluju cizí kuchyně.
takže si užijte zbytek dne..!:)BiGá

Daily cup of coffee+soutěž

19. července 2012 v 11:56 | BiGá
Dobré ráno čtenáři, doufám že jste se dnes dobře vyspali. Dnes jsem se probudila ještě víc ospalá než jsem šla vlastně spát. Takže jsem si dala každodenní šálek kafe a hned je mi líp. Kávu si dělám tak že do hrnku dám tři lžičky kávy, do půlky naliju horkou vodu a další pulku zaplním mlékem. Na to si někdy dám šlehačku a skořici. Není to tak hořký a chutná mi to tak víc než aby tam bylo více vody. Takže pul na pul :) . Přemýšlela jsem jestli by nebylo dobré, a jestli by jste se vůbec zapojili do 'soutěže' s oblečením které nejraději nosíte. Bylo by to tak že by jste se vyfotili, nebo někdo vás vyfotil ve vašem oblíbeném oblečení poslali mi to a já bych to sem dala. Hlasovalo by se v anketě. Výhry? Výhry by mohli být asi (stejné asi jako všude) nějaký ten diplom, reklama na blogu a tak. Můžete mi poradit. Byla bych ráda. Jestli by se někdo přihlásil napište mi to prosím do komentáře..:) Děkuju .. Tak se mějte! Vaše BiGá:**

Sovinsko- vodopád

16. července 2012 v 12:22 | BiGá
Jak jsem psala byli jsme v kempu u jezera nad kterým stáli hory plné vodopádů . Na jeden z vodopádů jsme se šli podívat, protože byl kousek od našeho kempu. Asi 3 kilometry tam a ještě tak 20 minut po schodech nahoru. Byl to výšlap a bylo vedro. Nemohla jsem ale dala jsem to, protože kdo by to vzdal že? vodopád byl dost velký, ale na druhý den potom pršelo a to byl už pořádný. na schodech kde jsme stáli na te fotce, tam byl ten vodopád po dešti !
zase já se sestrou. Jsme nejlepší kámošky, s ni si nejlíp rozumím. Mám ji ráda

Sovinsko-zdolala jsem vrchol

16. července 2012 v 12:07 | BiGá
Jak jsem psala v článku kam jedu na dovolenou, tady je to jak to všechno vlastně dopadlo a nějaké fotky. Vyjeli jsme ráno z našeho domu asi v devět hodin. Měli jsme cestu k benzínce kde na nás čekal strejda se sestřenkou Larou. Vyrazili jsme od benzínky a jeli jsme přes Vídeň. Vídeň je užasné město. Habsburkové mě moc nebaví ale stejně ty památky a celé město samoosobě je užasné. Když jsme byli ve slovinsku po 8 hodinové cestě autem, jeli jsme do Kempu.Kemp byl užasný. Představte si velké jezero s křišťálovou vodou, kde se podíváš pod sebe a vidíš 15 metrů pod sebou. Nad jezerem veliké Hory plné vodopádů a stromů. Ta voda měla nanejvíc tak 20 stupňů a vážn to že se podíváte pod sebe a vidíte tolik metrů s rybama bylo někdy napoblití. Postavili jsme stan a hráli deskovou hru kterou vymyslel můj taťka před 10 lety když jsme jeli do Zalakároše. Ta hra se jmenuje Cesta do Zalakároše ale taťka ji nechce vydat. Myslím že je to chyba, všichni si to myslí protože ji hrajete tak 4 hodiny, nasmějete se u toho máte tam příhody ze života jako třeba když už jste u letiště což už je dooost daleko od startu a pár hodu kostkou vás dělí od konce šlápnete na políčko z 5 políček u letiště a tam je napsáno: Spletl sis dveře od Wc a nastoupil si na letadlo které jede na bágrák . Takže Bágrák je u nás v Kroměříži a to naštve takže jdeš uuuplně někam na konec..paráda že? .. Když jsme to dohráli šli jsme spát. Druhý den jsme vyrazili v 10 hodin ráno na horu jmenem Šija. Ta hora má něco kolem 1 600 metrů ale pokračuje ještě nahoru a tam už to je nějakých 3-4 km. A kam jsme došli? Uplně nahoru! No jo. Šli jsme cestou která byla docela kolmá, všude kameny na kterých vždycky uklouzla noha nebo tak.. docela adrenalin. !! Když jsme šli na ten vrchol viděli jsme kříž, na který sis mohl zazvonit a něco si přát.
Byl nádherný však vidíte na fotce. Na fotce na pravo je ten vrchol Tam jsme došli a byla tam propast bez nějakého plotku nebo tak, takže se mi brutalně zamotala hlava a musela jsem si sednout.Fííha!
O trochu víš tam byly horské kozy. Jedna byla uplně přítulná a já se s ni prostě musela vyfotit. Mazlila jsem se s ní a ona se tulila. Vypadám jak nadšený horolezec co? RozpačitýZ poloviny cesty mám fotku se sestrou výšlap se nám líbil bylo to to nejlepší!:)

Tyjo To je vedro

6. července 2012 v 21:05 | BiGá
Tyjo To je vedro! No ne? Náš trávník je suchý jak poušť i když ho zalíváme každý den, stejně potřebuje takovou tu 'nebeskou vodu' . Je to v celku otravný , večer nemůžu spát protože mi je vedro. Naštěstí máme ale klimatizaci ale ta mi stejně moc nefouká na postel. Už se těším až bude nějaká pořádná bouřka, i když naši psi většinou nejsou natěšení. A já z nich moc taky ne. Oba dva štěkají a když bouchne blesk hned se třepou a jdou zamnou. Na jednu stranu je to docela roztomilé. Mají mě ai rádi a věří mi. Miluju je. Jsou to moje Fenky Ája a její dera Petka. ¨
Teď bouchl blesk asi 4 km daleko od našeho domu. Obě dvě na mě vyskočili, že ani nemůžu psát. Kdyby jste viděli jak píšu. Určitě by vás to pobavilo jako Betty která právě teď taky pracuje na svém blogu :) . Upřeně se dívá do notebooku a asi zkouší dělat avatary. Už jí buchty. Baví mě ji sledovat co dělá ..Je to zábavný.
Zpět ke článku. Prší hrozně moc. Dokonce tak moc že nám to napršelo do kýblu za tu chvilku je už plný! Dusno ale bude pryč a za to já jsem ráda. Mám ráda vodu..I když někdy umí hodně poškodit. Ale myslím si že za to můžeme sami jako lidi. My ničíme domov pro zvířata a Země zničí ty naše. Já jsem hrozná v těchto věcech. Miluju přírodu . A tak ..dělej si matko přírodo co jen chceš!;)
Byla jsem na zahradě poklidit věci které tam byli všude rozházené.Stále prší a já jsem celá mokrá..Poklidila jsem ty věci ale zase jsou rozházené. Co s tím asi mám dělat že?:D nic..nechám to tak ráno se to nějak najde. :P
BiGá

Právnickej stěr Kotě!

5. července 2012 v 21:52 | BiGá
Co je to právnickej stěr??>>
Kámoška mě dost naštvala. Už je to dýl, ale stejně se to pořád opakuje. Byli jsme s kámoškama na zábavě a Ta kámoška nám řekla že má nějakýho kluka. Jmenuje se dominik a že by měl asi dojed. Samozdřejmě jsme ji to přáli. Když jsme tam tak tančili a pili Ta kámoška (myslím že to hrála) byla za chvilu opilá a válela se tam po vech klukách. Jeden se mi taky líbíl a když jsme spolu konečně tančili tak Ta kámoška přiběhla a odvedla si ho někam do rohu. Co se stalo?

Dobré ráno!:)

5. července 2012 v 10:09 | BiGá
Dobré ráno čtenáři!Jsem ráda že jsi navštívil muj blog. Dneska jsem se probudila v dobré náladě a asi mám proč. Pořád mi nedochází že jsou prázdniny. Každý den se probouzím s pocitem ,,né dneska je pondělí?!Němčina!!,, V pondělí totiž jsem měla vždycky německý jazyk a ten doslova nesnáším. NE proto že je to němčina ale spíše proto že ta učitelka je na mě zasedlá. Všichni učitelé na mě byli hodní protože jsem jim ráda pomáhala a pak ze dne na den byli na mě hrozní , a když přišel čas na němčinu tak ta učitelka mi řekla ,,..Gábino bud zticha nestačí ti že tě žádná učitelka nemá ráda?Mám jim ještě něco povědět?,, A tak mi to došlo. Ona za to zdřejmě mohla a ted ji nesnáším. Učitelé mi dávají horší známky a tak. No hruza ale já to nějak dám. Počkat? Ted to nemusím dávat jsou prázdniny! zase mi to došlo v polovině článku. Už se mi to nechce mazat takže ( :D ) .

Summer Paradiseஜ

4. července 2012 v 10:02 | BiGá

Summer Paradiseஜ

Začínají prázdniny a jako každým rokem pojedu k moři. Jenom letos trochu jinak. Nebude to taková ta dovolená..lehárko u pláže RELAX bude to Summer Paradiseஜ, protože jedu do Slovinska/Chorvatska lozit po horách až 2.5 km vysoko ve vedru,bez lanovek, budu spát pod stanem. O tom jsem vždy snila. Jsem takovej typ člověka, že mám ráda velkoměsto ale jednou za čas potřebuji spát pod širákem. Jsem dost zvědvá jak v tom horku budu lozit po skalách, ale chci vyzkoušet toho co nejvíce. ŽIJEM LEN RAZ PRÁVE TU A PRÁVE TERAZ..moc se mi ta písnička nelíbí ale používám to jako Motto. Jsou prázdniny tak nechci sedět doma. Kdo nic nezkusí nic nezažije no ne? Tento článek je krapet krátký ale zajímá mě, kam jedete vy na vaši dovolenou? :) pište do komentářů . Vaše Bi

Den kdy se zastavil čas!- MY STORY

12. června 2012 v 20:40 | :)
Den kdy se zastavila země byl když mi moje mamka chtěla koupit něco k narozeninám aa nevěděla co. Babička ji dala tip, že by mi zapltili hodinu jízdy na koni Westernu. Byla jsem nadšená , koně miluju tak jsem byla sebevědomá a nemyslela na nic než na to co právě dělám. Sedla jsem do sedla a jezdila jsem v kruhu. Dělala jsem to co mi nějaka trenerka řekla , šlo mi to a tak navrhla že bych cválala . Bez jediného váhání jsem řekla jo. Kůň se dal do cvalu a to bylo poprvé kdy jsem cválala. Trenerka řekla že máme ještě 45 minut tak že bych mohla jezdit sama a ona by se na mě dívala. Samozdřejmě sem souhlasila,nechtěla sem vypadt že se bojím. Vlastně jsem se nebála. Kůň byl trochu nervozní,ale nevšímala sem si toho . Trenerka ho hodně MOC bouchala bičem aby se rozjel a najednou rána toho biče a kůň se splašil . Nemohla jsem věřit že se to stalo mě. Bylo to rychlí. když se kun zastavil tak trenerka k němu šla a on se rozběhl ještě rychleji. Pak se mi odepnula noha ze třmenu. Věděla sem že je zle, protože jsem padala což znamenalo že by mě mohl tahnout za nohu ve třmenu. Se všim možným co se ve mě dělo jsem vytahla nohu ze třmenu a padala jsem. Ruce jsem měla před sebou a najednou STOP . PRostě se mi zastavil čas. Já jsem byla ve vzduchu , podívala jsem se doleva pak doprava. Tam byla trenerka a natahovala ruku. Jsou pro to termíny pro ,,stopnutí čase,,..říká se že když se stopne čas tak pak uběhne 2x rychleji. To je fakt. Kdyř jsem byla ve vzduchu tak minutu a pul najednou hrozně rychle jsem spadla prostě nečekaně. Vyvázla jsem se dvouma zlomenýma rukama. Levou jsem měla tak že mi ji chtěli amputovat. Od te doby mám divný kolena. Pořák křupou a sekaji se . Ale koně miluju

Láska přijde nečekaně..

9. června 2012 v 20:38 | :)
Jak se říká láska přichází nečekaně tak nikdy jsem si nemyslela jak je to pravdivé. Řeknu vám můj příběh jak jsem čekala na jednoho kluka pět měsíců. -.-'' Takže tak měla jsem ráda jednoho kluka který je starší o rok než já, takže je v deváté třídě. Psali jsme si a pak mě pozval ven, šla jsem ..venek byl fain bez nějakých těch odmlčených přestávek. Jak to šlo dál? Jenom přes facebook jsme si psali puseny a on mi psal pořád ať dojedu a že se na mě těší. Jak to bylo ve škole? -Ahoj -Čau
No byla jsem naivní že by z toho něco mohlo být. Potom jsem jednoho dne sdílela na facebooku fotku holky a kluka v posteli a u toho nějaky ten velice záživný citát který čirou náhodou seděl na moji náladu. On si toho všiml a napsal mi, že jestli na něj taky tak skočím jak ta holka na te fotce. Já ze srandy k té situaci a s červenými tvářemi řekla že uvidíme. Samozdřejmě zase puseny a ve škole nic. Jednou jedinkrát mě obejmul a to jenom z toho že mě chtěl ,,zbit,, jak jsme si psali na facebooku. Když jsme si tak psali napsal jestli v uterý (byl zrovna statní svátek ) nechci jít do lesa k nim na Baru. Jelikož jsem se bála do lesa. A vy asi nevíte proč. tak vám to vysvětlím. Do toho lesa si kluci berou holky jenom proto aby je opili a pak se s něma vyspali..takže paráda -.-'' říkám si konečně pěknej kluk a jde mu jenom o to ale mohla bych mu udělat když si něco zkusí trapas. Né na to jsem moc hodná. Řekla jsem nakonec že přijdu. Když byla neděle napsal mi jeden kluk který je považován za největšího děvkaře (vyspal se tam taky s holkama). ,,čau ***** říkal že přijdeš do lesa,nešla by si semnou..blabla. Říkám si chce jít semnou ven abych ho poznala víc a tím pádem aby mu to šlo semnou líp. Nikdy bych se nenechala. Ale řekla jsem jo pujdem. Šli jsme. a co se nestalo ? Byl to užasnej venek a na konci přišlo vykousnutí . No nečekala sem to? Jo čekala . Došla jsem domů a ve zprávách na fb mám od něj napsaný nikomu to neříkej -fajn stydíš se za mě?neřekla sem to nikomu jenom ještě venku jsem to hned volala kámošce jakože co si mám myslet. Chodili jsme spolu a pak když jsem byla u sestřenky mi napsal že mě miluje . -.-'' takže už tě to semnou nebaví čekáš že když mě ,,miluješ,, tak na to hnedka skočíme?.. -.-'' Nikdo nevěděl že spolu jsme a já vždycky ve vztazích bojuju. prostě se všeho bojím co udělám že to udělám blbě. A tak když jsme spolu byli bylo mi všechno jedno prostě sem si užívala dokud jsem mohla. Ale jak šel čas zamilovala jsem se do někoho do kterýho bych to nikdy neřekla! A jestli si dočetla až sem taak ti řeknu male sladké tajemství.. jsme spolu měsíc (včera přesně) a nespali jsme spolu je na mě hodný je prostě boží . až na ty kurvičky který zavidí -.-'' ............ Láska přijde nečekaně:))

Náákupy se sestrou!Boží

31. května 2012 v 15:10 | :)
Moje sestra je ta nejlepší na světě, jako upřímě mi tady mužete říct že ta vaše je lepší nebo tak, ale když vám povím můj včerejší den tak si myslím že takovou sestru by jste taky chtěli! Předevčírem jsem se domluvila se sestrou že pujdeme nakupovat nějaky podprdy ( huráá :D ! ) protože každá už potřebujeme o číslo větší. Po škole pro mě přišla a šli jsme za taťkou do práce aby mi trošku přispěl protože nemám peníze. Taťka mi ochotně dal 200 korun ale měl řeči že si nemáme kupovat u vietnamců že to muže být něčím napuštěný. Jenomže to bych potřebovala tak 500 korun a ne 200. Pak jsme šli k babičce do práce protože je doktorka a segra potřebovala napsat antikoncepci. Ta nám taky samozdřejmě přidala 200korun a šli jsme do města. Terka (segra) měla 21 000 korun v tašce od rodičů za maturitu ( Hip hip hurá! dala to! ) a tak jsme je šli dát na její učet (je jí 18let) . V jednom obchodě Charlie to mají dost dobře levný tak jsme se podívali na trička.. Terda si do kabinky vzala dvoje trička a já jedny šaty . Nekoupili jsme si nic moc nám to neslušelo. :D ale co už. Zavolali jsme Terčiné spolužačce Míši aby za náma došla(potřebovala taky podprdu) a vyrazili jsme na podprdy. Koupili sme si každá tak 2-3. já sem za ně utratila 180korun jedna mě stála 100 a druhá 80 korun. Pak jsme si sedli všechny tři na zahrádku v hospudce. Protože mi je 14 nemohla bych žádný alko. Ale sestra mi objednala pivo a zapálila si. Tak se na mě podívala jakože promin já kouřím a dodala že ne často jenom když pije a že jestli chci taky.to mě dorazilo protože je moje sestra a mě je 14 pivo mi stačí ale asi týden jsem kouřila nejdřív protože mi to pomohlo a pak že sem zavislá. Přestala sem ale včera sem měla po měsíci další tři cigarety. A fuj ble nechci už ne ble fuj:D! Miluju svou sestru
 
 

Reklama